Product filters

Prijs

 – 

  • ‎€3.75
  • ‎€63.95
Bindwijze
Jaar

Non-Fictie

19,99
Maartje Laterveer, Vrouwen & Seks, Jaar: 2017, Lebowski, Paperback, ISBN: 9789048842919, Laag (9%)
De vrouwelijke seksualiteit is omgeven door taboes, clichés en restricties. Zoveel blijft ongezegd, ongeweten en ongekend - niet in de laatste plaats door...
+

15,00
ISBN: 9789026349676, Laag (9%)
Smalltalk Survival:  direct bruikbare tips voor makkelijke, leuke en waardevolle smalltalk Doe je weleens alsof je aan het bellen bent om een...
+

14,95
ISBN: 9781526361462, Laag (9%)
An honest, funny and feminist take on living with your period (and hormones!), by the award-winning sex education and body positivity vlogger, and author of...
+

24,95
Matthijs G.C. Schouten, Spiegel van de natuur. Het natuurbeeld in cultuurhistorisch perspectief, Jaar: 2019, KNNV Uitgeverij, Paperback, ISBN: 9789050116725, Laag (9%)
De zienswijze dat de natuur bezield is, was ooit wijdverbreid... De manier waarop we naar de natuur kijken, verschilt van cultuur tot cultuur. De islam...
+

21,99
Sytske Frederika van Koeveringe, Dag nacht licht toch, Jaar: 2020, Bezige Bij, Paperback, ISBN: 9789403181905, Laag (9%)
Lange tijd hield Sytske van Koeveringe een lachlogboek bij, mateloos gefascineerd door het fenomeen. Wat is lachen? Toen zij recent het grote nieuws over...
+

27,95
Niharika Banerjea, Kath Browne, Eduarda Ferreira, Marta Olasik, and Julie Podmore (eds), Lesbian Feminism. Essays Opposing Global Heteropatriarchies, Jaar: 2019, ZED Books, Paperback, ISBN: 9781786995308, Laag (9%)
Drawing on the incredible wealth of diversity of languages, cultures and movements in which lesbian feminisms have been articulated, this book confronts the...
+

17,00
Publieke acties, Being Imposed Upon , Jaar: 2020, Onomatopee Projects, Paperback/softback, ISBN: 9789493148260, Laag (9%)
Being (Imposed Upon) is een tijdloze liefdesbrief en handleiding van en voor zwarte vrouwen. Dit boek is een collectie van reflecties over vrouw- én...
+

22,50
Wilma van der Maten, Soefies en transgenders, Jaar: 2019, LM Publishers, Paperback, ISBN: 9789460225093, Laag (9%)
De Pakistaanse transgender Inaya vroeg in 2017 politiek asiel aan in Nederland nadat haar vader haar uit eerwraak dreigde te vermoorden. Zowel de cultuur...
+

21,95
Jaar: 2021, Orion, Paperback/softback, ISBN: 9781948226745, Laag (9%)
For readers of  White Fragility ,  White Tears/Brown Scars  is an explosive book of history and cultural criticism that argues that white...
+

18,95
Amitav Ghosh, Great derangement: climate change and the unthinkable, Jaar: 2017, Chicago University Press, Paperback, ISBN: 9780226526812, Laag (9%)
Are we deranged? The acclaimed Indian novelist Amitav Ghosh argues that future generations may well think so. How else to explain our imaginative failure in...
+

15,00
Dave Goulson, De tuinjungle. Tuinieren om de wereld te redden, Jaar: 2019, Atlas Contact, Paperback, ISBN: 9789045039343, Laag (9%)
In ‘De tuinjungle’ laat Dave Goulson ons kennismaken met al het kleine geteisem dat vlak bij ons, in tuinen, parken, tussen de stoeptegels en in de grond...
+

11,95
Chris Kraus, I love Dick, Jaar: 1997, Profile Books, Paperback, ISBN: 9781781256480, Laag (9%)
When Chris Kraus, an unsuccessful artist pushing 40, spends an evening with a rogue academic named Dick, she falls madly and inexplicably in love, enlisting...
+

15,00
Femke van der Laan, Stad vol ballonnen; een jaar van rouow, Jaar: 2019, Nieuw Amsterdam, Paperback, ISBN: 9789046825709, Laag (9%)
Al die herinneringen die zo aanwezig zijn dat ze wel zichtbaar moeten zijn. Als een grote ballon die met een touwtje aan mijn pols vastzit. Eentje die ik...
+

23,95
Nikesh Shukla & Chimene Suleyman (eds), The Good Immigrant USA, Jaar: 2019, Dialogue Books , Paperback, ISBN: 9780349700373, Laag (9%)
An urgent collection of essays by first and second-generation immigrants, exploring what it's like to be othered in an increasingly divided America....
+

20,99
Nicky Kroon, Het Zero waste project. Een leuker leven met minder plastic , Jaar: 2018, Bruna Uitgevers, Paperback, ISBN: 9789400509979, Laag (9%)
Denk je bewust te leven maar erger je je aan de hoeveelheid (plastic) afval en rommel die je om je heen verzamelt? Dan is dit hét boek voor jou. Nicky en...
+