Winkelwagen
Geavanceerd zoeken »
 
Webwinkel Actueel De Winkel Savannah's Stories Contact
Boeken
 
 
Eén moment...
Pagina's:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...    Bereik:

Logical family - Armistead Maupin

In this long-awaited memoir, the beloved author of the bestselling Tales of the City series chronicles his odyssey from the old South to freewheeling San Francisco, and his evolution from curious youth to ground-breaking writer and gay rights pioneer. Born in the...
Lees meer »

Prijs : 13,95 (incl. BTW)

Calypso - David Sedaris

The long-awaited new collection of stories from David Sedaris, America's favourite humourist.
Lees meer »

Prijs : 18,95 (incl. BTW)

Marianne Thamm - De ondraaglijke blankheid van het bestaan

'Marianne Thamm is, behalve de vrouw van mijn leven, de reden waarom mijn man en ik nu al vijfentwintig jaar lang elke winter doorbrengen in Kaapstad. Vanwege de liefde die vriendschap heet. We leerden haar kennen in Antwerpen, eind jaren tachtig. Een snedige, snaakse...
Lees meer »

Prijs : 22,99 (incl. BTW)

I Am, I Am, I Am - Maggie O'Farrell

I AM, I AM, I AM is Sunday Times bestseller and Costa Novel-Award winner Maggie O'Farrell's electric and shocking memoir of the near death experiences that have punctuated her life; it will appeal to readers of Cheryl Strayed's WILD or Joan Didion's THE YEAR OF MAGICAL...
Lees meer »

Prijs : 19,95 (incl. BTW)

Fansi's stilte - Tessa Leuwsha

In Fansi’s stilte gaat schrijfster Tessa Leuwsha op zoek naar het verhaal van haar grootmoeder en haar ooms en tantes, in Paramaribo, Nickerie, Eindhoven en de Achterhoek. Leuwsha verhuisde van Nederland naar Suriname, aangetrokken door de liefde en het avontuur van een land...
Lees meer »

Prijs : 12,50 (incl. BTW)

Alles wat was - Willem Melchior

In 'Alles wat was' beschrijft Willem Melchior (1966) zijn ziekteproces: in 2014 werd bij hem vanwege keelkanker het strottenhoofd verwijderd. Het boek gaat over de omslag die hij in de maanden voorafgaand aan de ingreep geestelijk, mentaal en ten slotte vooral emotioneel moest...
Lees meer »

Prijs : 19,99 (incl. BTW)

De Javaanse - Jean-Noel Liaut

“Licht en duisternis, het leven van de Javaanse is een ongelooflijke opera” Toto Koopman was voor de Tweede Wereldoorlog het eerste model van gemengde afkomst dat als mannequin bij Coco Chanel doorbrak. In de oorlog was ze een spionne, die in een concentratiekamp...
Lees meer »

Prijs : 17,90 (incl. BTW)

Rémon van Gemeren - Leven in een doodgeboren droom, de wereld van Joost Zwagerman

Wat doe je als je moet leven in een werkelijkheid die je onaangenaam vindt? Dat is de vraag waarop Joost Zwagerman in zijn romans, verhalen, gedichten en essays een antwoord zoekt. Je wilt vluchten, maar waarheen? Liefde, kunst? Zij lijken een uitweg te bieden, maar het...
Lees meer »

Prijs : 22,50

Peter Slevin - Michelle Obama

Met kundige verslaggeving, een boeiende vertelwijze en oog voor detail volgt Peter Slevin Michelle Obama; van haar jeugd in de gesegregeerde South Side van Chicago tot haar rol als First Lady in het Witte Huis. Hij gaat in op haar beproevingen aan de Princeton Universiteit en...
Lees meer »

Prijs : 10,00

Memoires van een biograaf - Onno Blom

Bij het werken aan de opdracht van zijn leven – het schrijven van de biografie van Jan Wolkers – hield Onno Blom meer dan tien jaar lang notities bij van zijn ontdekkingen, ontmoetingen en overdenkingen. En van zijn herinneringen aan de laatste jaren van Wolkers, toen hij met...
Lees meer »

Prijs : 19,99 (incl. BTW)

Pagina's:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...    Bereik: